Recykling
naszych czasów

POMÓŻ NAM CHRONIĆ NASZĄ PIĘKNĄ PLANETĘ

Ochrona zasobów naturalnych naszej planety jest niezwykle ważne , to Ty świadomy Rodzicu pomagasz nam o nią dbać. Wszyscy generujemy odpady, dlatego tak ważna jest ich odpowiednia segregacja i utylizacja. Gospodarka odpadami to ważna kwestia nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Środowisko jako największe dobro, objęte zostało szeregiem ustaw oraz rozporządzeń.

 Dziś recykling to idea, to technologia, to oszczędność, ale i marketing. Aby zrozumieć sens segregacji odpadów, warto wiedzieć, że to ona daje możliwości odzyskania surowców wtórnych. A więc segregacja odpadów daje szanse na drugie życie surowców wtórnych, na przykład papier można przerabiać trzy lub cztero krotnie co zmniejsza wycinkę drzew oraz zużycie energii.

W naszej firmie dbamy o to aby wszystkie śmieci były umieszczane w dobrze oznaczonych pojemnikach, przez odpowiednio wyszkolony personel a następnie utylizowane i recyklingowane przez specjalne służby. Papier i kartony odzyskujemy do ponownego użytku oraz oszczędzamy wodę i  energię !

W firmie CAMARELO mamy świadomość, iż pozytywny wpływ na środowisko naturalne ma przełożenie również na inne korzyści, do których zaliczyć należy m.in.: społeczną akceptację funkcjonowania przedsiębiorstwa, podniesienie renomy wśród klientów, podniesienie wiarygodności przedsiębiorstwa w oczach partnerów, motywację pracowników, minimalizację kosztów działań firmy (np. poprzez zmniejszenie ilości wytwarzanych odpadów i kosztu ich utylizacji, ograniczenie zanieczyszczeń itd.), zwiększenie bezpieczeństwa pracy w przedsiębiorstwie, tworzenie nowych produktów i technologii, a także nowych rynków opartych na procesach przyjaznych środowisku.

oFirmie-Eco-garbage

PAPIER I KARTONY WKŁADAMY DO NIEBIESKICH POJEMNIKÓW!

METAL I PLASTIK WKŁADAMY DO ŻÓŁTYCH POJEMNIKÓW!

Copyright 2024 © All rights Reserved. Camarelo